Znamo da ova kineska kompanija u posljednje vrijeme ima dosta problema u svom poslovanju, te da su zbog pokušaja stabilizacije stanja bili primorani na otpuštanja pa čak i rasprodaju imovine u SAD-u koja je do prije par mjeseci bila ponos i ogledalo uspjeha. No da nije sve stalo dokaz su i glasine o novom uređaju koji bi uskoro trebao biti predstavljen.
Kada stiže dvooki LeEco?
Prema informacijama koje prenosi jedan Weibo korisnik LeEco nam vrlo skoro sprema svoj prvi uređaj sa dvostrukom stražnjom kamerom. Datum koji on navodi je 11.4. i prema njegovim tvrdnjama stiže nam pravi pravcati flagship koji donosi i neku vrst umjetne inteligencije (AI). O čemu se točno radi nema detalja ali budući da je LeEco poznat po svom ekosustavu zbog čega je i promijenio ime iz LeTV-a očekujemo da će to biti moćan alat koji bi mogao parirati Bixby-u koji je predstavljen sa novom Galaxy S8 linijom.
Informacija o samim specifikacijama nema ali neki izvori tvrde da bi se moglo raditi o Snapdragonu 821 ali nekaoo nam je logičnije da to bude Snapdragon 835 jer je bilo ranijih šuškanja da ova kompanija sprema uređaj sa njime. Osim dvostruke kamere u obliku smajlića mogli bi i sa prednje strane vidjeti sličnu dvostruku postavu.
Naravno ništa još nije ni izbliza službeno pa prije bilo kakvog zaključa valja sačekati taj 11.4.


