Kako nasljednika jednog od najpopularnijih mid-range telefona prošle godine očekujemo već idući tjedan, tako nam stižu i novi teaseri od samog Honora. Dio specifikacija Honor 9X telefona je potvrđen, ali teaser nam je otkrio i neke nesuglasnosti s prethodno procurjelim informacijama koje otvaraju mogućnost za dvije varijante telefona. Honor je otkrio stražnju stranu telefona, a ono što je ovaj teaser otkrio se kosi s onim što je TENAA otkrila.
Honor 9X na teaser videu – Nikada kvalitetnije konkurencije u mid-range segmentu!?
Prema svemu što znamo sigurno, Honor 9X će biti novi mid-range telefon od Honora (podbrenda Huaweija), a imat će novi HiSilicon Kirin 810 koji je pretendent za najbrži mid-range čip, a senzor za otisak prsta će mu se naći na okviru. Na teaseru je vidljiva i jedna od boja u kojima će 9X biti dostupan, a stražnja strana telefona izgleda jako atraktivno zbog načina na koji se boje prelijevaju (u obliku slova X). Teaser također otkriva da će Honor 9X imati tri stražnje kamere što se direktno kosi s informacijama koje otkriva kineska regulatorna stranica TENAA gdje se navode samo dvije stražnje kamere (u kombinaciji 48MP + 2MP).
To otvara mogućnost da je TENAA trenutno u posjedu „obične“ Honor 9X verzije, a da Honor uz nju sprema i snažniju Honor 9X Pro varijantu (koja je otkrivena na teaseru). Ako jedina razlika između mogućih dvaju modela bude broj stražnjih kamera, onda bi i obični Honor 9X trebao imati 6.59“ LCD zaslon. Uz sve navedeno, očekuje se baterija od barem 3900mAh, Android 9 i EMUI 9.1, do 8GB RAM-a, poprilično zabrinjavajuća težina (206g), a dimenzije bi trebale iznositi 163.1×77.2×8.8mm.
Iako se pojavljuje nekoliko nesuglasnosti između telefona koji se našao na TENAA-i i teasera kojeg je Honor objavio, obradovale bi nas i dvije varijante telefona jer bi tako imali širi izbor. Što mislite o Honor telefonima? Smatrate li da Honor može konkurirati u mid-range tržištu Xiaomiju ili čak i Samsungu odnedavno?
Slični članci:
 
 









