Procurila cijena Pocophone F2 Pro u Europi!? Daleko od flagship killera…

Prošle godine, Xiaomijev podbrend Redmi je na tržište izbacio Redmi  K20 i K20 Pro telefone, a isti su stekli masovnu popularnost i u Europi pod nazivima Xiaomi Mi 9T i Mi 9T Pro. Od tada, Xiaomi je na tržište Kine pod Redmi brendom pustio i nasljednike pod nazivima Redmi K30 i Redmi K30 Pro, a u Europu izgleda ne stižu pod Xiaomi brendom, nego kao novi Pocophonei. Ovoga puta, cijene Pocophone F2 Pro modela za tržište Portugala su procurile, i ono „Pro“ zaista nosi težinu. Hoće li Pocophone F2 prestati biti flagship killer, i jednostavno postati flagship?

U Pocophone F2 Pro, kao i u Redmi K30 Pro modelu, očekujemo 6.67“ Super AMOLED zaslon FHD+ rezolucije, četiri stražnje kamere (64MP glavna + 13MP širokokutna + 5MP makro + 2MP senzor dubine) i jednu selfie kameru sa senzorom od 20MP. Za autonomiju će se pobrinuti 4700mAh baterija, a brzinu će održavati Qualcomm Snapdragon 865. Iz kutije, Pocophone F2 Pro će vrtjeti Android 10 i MIUI 11 sustav.

Što se tiče portugalskog tržišta, na istom, Pocophone F2 Pro će navodno koštati čak 649 Eura za model sa 6GB RAM-a i 128GB interne memorije te čak 749 Eura za model s 8GB RAM-a te 256GB interne memorije. Zaista, Pocophone F2 Pro označava velik skok u odnosu na Pocophone F1, ali i na Mi 9T Pro, no takav skok se održava i na cijeni. Hoće li jeftiniji modeli novih Pocophonea (ako i stignu) zadržati kvalitetne komponente, ali i nižu cijenu, ostaje nam vidjeti.

Svi korisnici koji žele koristiti ili prenositi sadržaj s Bajtbox portala moraju se pridržavati sljedećih pravila: Citiranje Izvora: Obavezno je jasno i precizno navesti izvor informacija, uključujući naziv autora (ako dostupno), naslov članka ili teksta te datum objave. Poveznica na Originalni Tekst: Svaka upotreba sadržaja mora uključivati aktivnu poveznicu (link) koja vodi na izvorni tekst na Bajtbox portalu. Pravna Odgovornost: Kršenje ovih pravila može imati pravne posljedice sukladno zakonima o autorskim pravima.

guest

2 Comments
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare
Sokol hr

Počeo xiaomi lagano derat cijene. Katastrofa što su svi počeli izbacivati ekrane veličine tableta.

pera ložač

nije Europa, nego Evropa, pozz

2
0
Pogledaj komentare ili komentirajx